fbpx

O Nas

My gotujemy, Ty ćwiczysz!

Jesteśmy ludźmi, których łączy przekonanie, że jedzenie powinno być zdrowe, właściwie skomponowane i atrakcyjne nie tylko dla podniebienia, ale i dla oczu. Wierzymy, że spożywanie posiłków jest celebracją chwili, którą poświęcamy odżywieniu naszego ciała. Wiemy, że dziś coraz trudniej znaleźć właściwy moment już nie tylko na jedzenie, ale i jego przygotowanie. Dlatego chcemy ofiarować Ci to, co dziś najcenniejsze: czas. My przyrządzimy dla Ciebie pyszne danie, a Ty ofiaruj sobie chwilę na to, by się w nim rozsmakować!

Zaufanie

SPORTFOODBOX już od kilku lat cieszy się dużym zaufaniem klientów, dając im pyszne soki tłoczone na zimno oraz pełnowartościowe diety, skomponowane przez znawców żywienia. Każdego dnia nasi kurierzy dostarczają tysiące produktów wprost pod drzwi klientów.

Jakość

Na każdym etapie działamy tak, by spełniać najwyższe normy jakości. Dzięki temu wiemy, że soki i diety SPORTFOODBOX zachowują świeżość i pełnię substancji odżywczych. Przekonaj się o tym już dziś!

Projekt

SPORTFOODBOX to projekt opracowany w oparciu o zdrowy i aktywny tryb życia. Charakteryzujemy się niepohamowaną pasją i zamiłowaniem do sportu i prawidłowej diety. Naszym celem jest obiektywne zobrazowanie tego, w jaki sposób aktywność i odpowiednio dobrana dieta, wpływają na nasze zdrowie, prawidłowe samopoczucie i piękny wygląd.

Pozwól nam spełnić Twoje marzenia!

Doświadczony zespół

Na rynku istniejemy od 2015 roku. Od tego czasu pozyskaliśmy najlepszych na rynku, doświadczonych pracowników, którzy z ogromnym entuzjazmem pracują nad każdym naszym projektem. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych cateringów dietetycznych w Polsce. Swoją rozpoznawalność zawdzięczamy naszym posiłkom, które powstają z produktów najwyższej jakości. Szeroką ofertę naszego fitnessowego menu, znajdziecie w ponad 50 warszawskich klubach fitness i crossfitach, oraz w ponad 200 sklepach.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. To właśnie dzięki Wam ciągle się rozwijamy i jesteśmy w stanie spełniać wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Gruntowna wiedza z zakresu zdrowego i aktywnego trybu życia, jaką posiadamy, owocuje w najlepsze i najnowsze projekty, za każdym razem dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy tu po to, aby pokazać, jak istotną rolę w kształtowaniu idealnej sylwetki, odgrywa prawidłowe i racjonalne żywienie. Tylko odpowiednio zbilansowana dieta, składająca się z optymalnej ilości węglowodanów, białka pochodzenia zwierzęcego oraz nisko nasyconych kwasów tłuszczowych, połączona z systematycznym treningiem sprawi, że zyskasz figurę o jakiej marzysz.

Aby uniknąć ciągłej monotonni przy gotowaniu posiłków, wprowadziliśmy catering dietetyczny, która pozwoli Ci cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami. Inne menu każdego dnia, pozwoli zapomnieć o domowej rutynie. Marka SPORTFOODBOX powstała po to, aby pokazać Ci, że dieta wcale nie musi być nudna, mało smaczna, a co najważniejsze rygorystyczna.

Nasi specjaliści zadbają o to, abyś zyskał świetny posiłek o odpowiedniej kaloryczności bez wychodzenia z domu. Zamawiając posiłki SPORTFOODBOX zyskujesz komfort i wygodę, a zmieniające się ciało jest jedynie efektem ubocznym zdrowego stylu życia!

Stwórz dietę

Zaplanuj dietę już dziś!

Zamów teraz