fbpx

Płaski brzuch

To nie są żarty! Piękny i płaski brzuch to nie tylko efekt katorżniczych ćwiczeń na siłowni ale również dobrze zbilansowanej i różnorodnej diety.

Catering dietetyczny SPORTFOODBOX to propozycja skierowana głównie do ludzi aktywnych, dbających o swoje ciało i samopoczucie. Z nami osiągnięcie pięknego i płaskiego brzucha oraz pozbycie się nadmiaru uciążliwego tłuszczyku jest proste. Wystarczy zamówić catering i cieszyć się świeżymi, zdrowymi i smacznymi posiłkami. Wyróżniamy się tym, że w swoim cateringu nie korzystamy z gotowych półproduktów, przetworzonego jedzenia i frytury.

Jeżeli marzysz o płaskim brzuchu, to mamy dla Ciebie kilka tricków, które możesz wprowadzić w życie. Lato za pasem! Nie ma na co czekać.

Jedz regularnie

Najlepiej 3 lub 5 posiłków w ciągu dnia. Ważne jest, aby główne posiłki spożywać w równych odstępach czasu, najlepiej codziennie o stałych godzinach. Ten zabieg wyrobi w nas nawyk regularności. Z nami to dziecinnie proste – wystarczy wyciągnąć pudełko z lodówki, podgrzać i skonsumować. Nie musisz martwić się o gotowanie czy kalorie.

  • Zadbaj o podaż błonnika

Błonnik to bardzo ważna sprawa podczas diety i odchudzania. Posiada on wiele prozdrowotnych właściwości – usprawnia trawienie, zwiększa sytość i obniża poziom glukozy we krwi po posiłku. Gdzie znajdziecie błonnik? Przede wszystkim w świeżych owocach i warzywach, produktach pełnoziarnistych. U nas zawsze znajdziesz takie produkty.

  • Dużo warzyw

Zadbaj o tym, aby nie pomijać warzyw w swoich posiłkach.  Sycą, zawierają witaminy i minerały oraz błonnik.

  • Imbir

To prawdziwy sprzymierzeniec w walce o piękny i szczupły brzuch. Świetnym dodatkiem do naszego cateringu są samodzielnie wykonane herbatki z dodatkiem korzenia imbiru. Dlaczego imbir? Ponieważ zwiększa termogenezę poposiłkową i poprawia trawienie.

  • Ostra papryczka

Dlaczego? Ponieważ ostre przyprawy wspomagają detoksykację organizmu, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepiej wybrać chili, pieprz cayenne, jalapeno, habanero. Pamiętaj, że nasze dania możesz doprawiać według uznania!

Jak widzicie, nie tylko na siłowni można robić brzuch. Wystarczy zastosować się do naszych porad, zamówić catering dietetyczny #SPORTFOODBOX, dużo się ruszać i wysypiać się.

Zostaw komentarz