fbpx
Dieta odchudzająca wegetariańska

Dieta Wege SLIM

Dieta Wege SLIM to dieta skierowana dla osób będących na diecie bezmięsnej, których celem jest redukcja wagi i poprawa nawyków żywieniowych. Mimo niskiej kaloryczności dieta Wege SLIM jest urozmaicona i zbilansowana.

Stosując dietę niskokaloryczną, można szybko schudnąć, lecz należy to robić ostrożnie. Z tego powodu każde nasze menu układane jest przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu przygotowujemy dania bogate w pełnowartościowe produkty, dostarczające niezbędnych witamin i minerałów. Posiłki skomponowane są tak, aby były sycące i smaczne, a jednocześnie spełniały założenia diety niskokalorycznej, dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy.”

Zamów

Składa się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów. Obfituje w cenne witaminy, składniki mineralne, cenne białko, błonnik, złożone węglowodany oraz dobre tłuszcze. Duża częstotliwość posiłków sprawi, że nie będziesz głodny, a do mniejszych porcji przyzwyczaisz się już w kilka dni.  

Dieta Wege SLIM to niskokaloryczna ale w 100% zbilansowana propozycja dla wegetarian i osób, które chcą zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Białko zwierzęce zastąpiliśmy roślinnymi i bezmięsnymi źródłami tego makroskładnika, takimi jak: nasiona roślin strączkowych, zboża, orzechy, jaja, nabiał oraz warzywa. Z dietą SLIM WEGE odżywisz swój organizm i nie doprowadzisz do niedoborów.  

Podstawę diety Wege SLIM stanowią owoce i warzywa, które przygotowujemy w taki sposób, aby nie traciły cennych wartości odżywczych. Uwielbiamy eksperymentować ze smakiem – u nas nie ma nudy! Produkty, które na stałe goszczą w naszym menu to produkty pełnoziarniste, czyli zawierające złożone węglowodany obfitujące w błonnik pokarmowy i witaminy z grupy B. Kolejne wartościowe produkty to oczywiście te bogate w roślinne białko, takie jak: nasiona roślin strączkowych, produkty sojowe, orzechy, zboża, nabiał oraz jaja. Zdrowe tłuszcze uzupełniają najlepszej jakości oleje i oliwy roślinne tłoczone na zimno, pestki oraz orzechy. 

Dieta Wege SLIM to oferta skierowana do osób, które z przyczyn ideologicznych lub zdrowotnych pragną odżywiać się zdrowo i regularnie – nie spożywając przy tym mięsa. Nasz program SLIM pomoże Ci w zdrowy i zbilansowany sposób zredukować wagę i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Dlaczego warto spróbować diety Wege SLIM? Ponieważ po jej regularnym stosowaniu gwarantujemy poprawę zdrowia i samopoczucia. Udowodnione zostało, że dieta bezmięsna wspomaga stan zdrowia, m.in.: w chorobach układu krążenia, cukrzycy, nowotworach, otyłości oraz alergiach.  

Pamiętaj, jeżeli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia zapytaj naszego dietetyka. Przed wyborem diety oraz w jej trakcie możesz liczyć na nasze wsparcie. 

Dieta Wege SLIM:

Zgodnie z piramidą IŻŻ (Instytutu Żywności i Żywienia). Dokładne ilości możesz sprawdzać na bieżąco w panelu klienta.

15% z białka 15%
25-30% z tłuszczu 30%
50-55% z węglowodanów 55%
Przykładowe posiłki

Spójrz tylko, jakie pyszności codziennie dla Ciebie przygotowujemy