fbpx
Dania OFFICE

Office BOX

Dieta Office Box skierowana jest do osób zapracowanych i aktywnych zawodowo. Dieta Office Box składa się z dwóch małych przekąsek i obiadu w wersji klasycznej lub wegetariańskiej. Idealnie sprawdzi się wśród osób, które pracują ale śniadanie i kolacje jedzą w domu – z rodziną lub przyjaciółmi

Zamów
zdrowy lunch

Dieta SPORTFOOD OFFICE BOX to nasza propozycja dla osób aktywnych zawodowo i takich, które mimo braku czasu pragną się zdrowo odżywiać. Dieta OFFICE BOX to urozmaicona i zbilansowana opcja, składająca się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów.
Dieta OFFICE składa się z trzech posiłków: II śniadania, obiadu i podwieczorka.  

Świetne rozwiązanie dla osób, które lubią wygodę i narzekają na brak czasu. Gotowe śniadania i kolacje konsumujesz w domu. Pyszny LUNCH i przekąski zabierasz do skonsumowania w pracy. Dietę OFFICE BOX dostarczymy prosto pod Twoje drzwi. OFFICE BOX to 3 posiłki dziennie, które sprawią, że nie będziesz martwić się tym co zjeść danego dnia, a twoja efektywność w pracy na pewno się poprawi! 

Podstawę diety stanowią owoce i warzywa, które przygotowujemy w taki sposób, aby nie traciły cennych wartości odżywczych. Produkty, które na stałe goszczą w naszym menu to produkty pełnoziarniste, czyli zawierające złożone węglowodany obfitujące w błonnik pokarmowy i witaminy z grupy B. Kolejne wartościowe produkty to oczywiście te bogate w białko, takie jak: nasiona roślin strączkowych, dobrej jakości mięso, produkty sojowe, orzechy, zboża, nabiał oraz jaja. Zdrowe tłuszcze uzupełniają najlepszej jakości oleje i oliwy roślinne tłoczone na zimno, pestki oraz orzechy. Dieta OFFICE BOX to oferta skierowana do osób, które pragną odżywiać się zdrowo i regularnie. W zależności od swojego zapotrzebowania kalorycznego i celu dietetycznego możesz wybrać wariant kaloryczny, który pasuje Tobie najbardziej.
 

Pamiętaj, jeżeli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia zapytaj naszego dietetyka. Przed wyborem diety oraz w jej trakcie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dieta składa się z:

Zgodnie z piramidą IŻŻ (Instytutu Żywności i Żywienia).

15-20 % z białka
25-30 % z tłuszczu
50-55 % z węglowodanów
Przykładowe posiłki

Spójrz tylko, jakie pyszności codziennie dla Ciebie przygotowujemy