fbpx
Moc sirtuin

Dieta Sirtfood ADELE

Dieta Sirtfood to prawdziwa rewolucja, która z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna na całym Świecie! Polega na ograniczeniu kalorycznym i wprowadzeniu do codziennej diety pokarmów, które są bogate w aktywatory sirtuin, czyli białek, zwanych genami młodości i szczupłości o właściwościach przeciwstarzeniowych, przeciwzapalnych, przeciwnowotworowych i usprawniających pracę układu odpornościowego. Pomaga zapobiegać miażdżycy, chorobom neurodegeneracyjnym, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Catering dietetyczny SPORTFOODBOX stworzył Dietę Sirtfood ADELE dla osób, które chcą w w zdrowy i skuteczny sposób poprawić wygląd swojego ciała. Szybka redukcja wagi, oczyszczenie i energia prosto z owoców i warzyw sprawi, że ta najlepsza dieta pudełkowa sirtfood będzie u Ciebie gościć bardzo często!

Zamów
dieta sirtfood warszawa

Kto powinien skorzystać z DIETY Sirtfood? Dieta Sirtfood ADELE jest szczególnie polecana osobom z nadwagą oraz takim, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów. Jeżeli Twoja masa ciała jest w normie to skorzystaj z opcji III i IV etapu żeby odżywić i wyregulować swój organizm.

Jak zamówić dietę SIRT? I i II etap trwa łącznie 7 -10 dni. Zawsze zaczynamy dietę od etapu I (1-5 dni), II-go (5-10dni), III-go (3-10 dni) do IV-go, który może trwać nawet 30 dni. Po zakończeniu wszystkich etapów schemat żywienia SIRT staje się nawykiem, dzięki czemu możemy cieszyć się świetnym samopoczuciem oraz nienaganną sylwetką.

Dieta Sirtfood ALEDE od SPORTFOOD! Mamy doświadczenie w komponowaniu i produkcji naturalnych, pełnowartościowych, koktajli, zdrowych i zbilansowanych dań obiadowych oraz cateringu dietetycznego. Pracujemy na najlepszych surowcach, korzystamy z zaawansowanej technologii, a nasz zespół składa się z ludzi z pasją i wiedzą. Dodatkowo naszą jakość poświadcza fakt, że nasze produkty można zakupić w największych sieciach handlowych w Polsce, które wymagają utrzymanie najwyższego standardu higieniczno-sanitarnego oraz pełną kontrolę nad zamawianym surowcem oraz jego logistyką. U nas wszystko jest zaplanowane, policzone i jakościowe.

Pamiętaj, dieta Sirtfood ADELE jest przeznaczona dla osób zdrowych. Diety nie powinny stosować osoby chore, kobiety w ciąży i karmiące. W razie wątpliwości można skontaktować się z naszym dietetykiem oraz swoim lekarzem prowadzącym.

Dieta SIRT FOOD składa się z 4 etapów:  

ETAP I – trwa od 1 do 5 dni i polega na spożywaniu 3 koktajli sirtuinowych oraz 1 posiłku bogatego w aktywatory sirtuin. Kaloryczność w pierwszym etapie jest ograniczona i wynosi około 1000 kcal dziennie.  

ETAP II – trwa od 3 do 7 dni i polega na spożywaniu 2 koktajli sirtuinowych i 2 posiłków bogatych w sirtuiny. Kaloryczność tych czterech dni diety jest wyższa i wynosi około 1500 kcal na dobę.  

Etap III – trwa od 3 do 7 dni i wyróżnia się tym, że kaloryczność nie jest mocno ograniczona. Nasza propozycja to 1800 kcal, w których skład wchodzą 3 główne posiłki, 1 przekąska i jeden koktajl sirtuinowy.  

Etap IV to etap „wyjściowy” – trwa od zakończenia III etapu i polega na spożywaniu posiłków i koktajli bogatych w aktywatory sirtuin. Kaloryczność to również 1800 kcal.  

Pamiętaj, że podstawę diety SIRT stanowią produkty, które są bogate w aktywatory sirtuin. Szczególnie ważne są: kasza gryczana, natka pietruszki, kolendra, rukola, jarmuż, soja, daktyle, kakao, papryczka chili, kurkuma, orzechy włoskie, oliwa z oliwek, seler naciowy, matcha, cebula czerwona.  

Tak smacznie gotujemy

Spójrz tylko, jakie pyszności codziennie dla Ciebie przygotowujemy