fbpx
Dieta odchudzająca

Dieta Classic SLIM

Dieta Classic SLIM to dieta skierowana dla osób, których celem jest redukcja wagi i poprawa nawyków żywieniowych. Mimo niskiej kaloryczności dieta Classic SLIM jest urozmaicona i zbilansowana.

Stosując dietę niskokaloryczną, można szybko schudnąć, lecz należy to robić ostrożnie. Z tego powodu każde nasze menu układane jest przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu przygotowujemy dania bogate w pełnowartościowe produkty, dostarczające niezbędnych witamin i minerałów. Posiłki skomponowane są tak, aby były sycące i smaczne, a jednocześnie spełniały założenia diety niskokalorycznej, dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy.

Zamów

Składa się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów. Obfituje w cenne witaminy, składniki mineralne, pełnowartościowe białko, błonnik, złożone węglowodany oraz dobre tłuszcze. Duża częstotliwość posiłków sprawi, że nie będziesz głodny, a do mniejszych porcji przyzwyczaisz się w kilka dni.  

Podstawę diety Classic SLIM stanowią niskokaloryczne owoce i warzywa, które przygotowujemy w taki sposób, aby nie traciły cennych wartości odżywczych. Często znajdziecie u nas sycące koktajle czy sałatki owocowe. Produkty, które na stałe goszczą w naszym menu to produkty z pełnego przemiału, czyli zawierające złożone węglowodany obfitujące w błonnik pokarmowy i witaminy z grupy B. Błonnik w diecie odchudzającej stanowi ważną rolę, ponieważ zapewnia uczucie sytości przez długie godziny po posiłku. Kolejne wartościowe produkty, które na stałe goszczą w naszym jadłospisie to oczywiście te bogate w białko i niskokaloryczne mięso, takie jak: ryby, chude mięso (najczęściej indyk), dziczyzna, cielęcina, wołowina. Zdrowe tłuszcze uzupełniają najlepszej jakości oleje i oliwy roślinne tłoczone na zimno, pestki oraz orzechy, a także tłuste ryby morskie (łosoś, makrela, śledzie) bogate w kwasy omega-3.  

Dieta Classic SLIM to oferta skierowana do osób, które chcą w zdrowy sposób uporać się z dodatkowymi kilogramami, a także pragną aby ich dieta była zbilansowana oraz zwyczajnie smaczna. Nasz program Classic SLIM sprawdzi się także wśród osób, które chcą nauczyć się regularności i zasad zdrowego odżywiania. Wystarczy wybrać odpowiednią podaż kilokalorii i cieszyć się postępami diety.  

Pamiętaj, jeżeli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia zapytaj naszego dietetyka. Przed wyborem diety oraz w jej trakcie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dieta składa się z:

Zgodnie z piramidą IŻŻ (Instytutu Żywności i Żywienia).

15-20 % z białka
25-30 % z tłuszczu
50-55 % z węglowodanów
Przykładowe posiłki

Spójrz tylko, jakie pyszności codziennie dla Ciebie przygotowujemy