fbpx
Klasyczna dieta

Dieta Classic FIT

Dieta SPORTFOODBOX Classic FIT to prościej mówiąc „złoty środek” i najbardziej klasyczny model ze wszystkich diet. Jest to dieta urozmaicona i zbilansowana, składająca się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów.

Zamów

Podstawę diety stanowią owoce i warzywa, które przygotowujemy w taki sposób, aby nie traciły cennych wartości odżywczych. Produkty, które na stałe goszczą w naszym menu to produkty pełnoziarniste, czyli zawierające złożone węglowodany obfitujące w błonnik pokarmowy i witaminy z grupy B. Kolejne wartościowe produkty to oczywiście te bogate w białko, takie jak: ryby, chude mięso (najczęściej indyk), dziczyzna. Zdrowe tłuszcze uzupełniają najlepszej jakości oleje i oliwy roślinne tłoczone na zimno, pestki oraz orzechy, a także tłuste ryby morskie bogate w kwasy omega-3.  

Dieta SPORTFOOD Classic FIT to oferta skierowana do osób, które chcą się zdrowo i regularnie odżywiać, a także pragną aby ich dieta była zbilansowana oraz zwyczajnie smaczna. Nasz program Classic FIT sprawdzi się zarówno wśród osób odchudzających się oraz tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać i dostarczać do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Wystarczy wybrać odpowiednią podaż kilokalorii i cieszyć się postępami diety. 

Pamiętaj, jeżeli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia zapytaj naszego dietetyka. Przed wyborem diety oraz w jej trakcie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dieta składa się z:

Zgodnie z piramidą IŻŻ (Instytutu Żywności i Żywienia).

15-20 % z białka
25-30 % z tłuszczu
50-55 % z węglowodanów
Przykładowe posiłki

Spójrz tylko, jakie pyszności codziennie dla Ciebie przygotowujemy