fbpx

Po pierwsze: Bezpieczeństwo

Wybierz zdrowie bez kompromisów!

Zbilansowana dieta to klucz do zdrowia. Ale żeby dobrze jeść, nie musisz robić zakupów w zatłoczonych marketach i tracić czas w kolejkach. Zostań w domu, nie ryzykuj.

Z uwagi na ryzyko związane z COVID-19, podjęliśmy szereg działań, które zapewnią naszym klientom bezpieczeństwo zakupów w naszym SPORTFOODBOX, a pracownikom komfort i spokój w pracy.

W trosce o bezpieczeństwo podjęliśmy działania:

1. Nasi pracownicy zostali gruntownie przeszkoleni zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. W zakładzie wdrożyliśmy wszelkie procedury i środki bezpieczeństwa, związane z prewencją zakażeń.

2. Przy każdej dostawie surowców, pojazdy są poddawane dezynfekcji. Do dyspozycji kierowcy są środki zabezpieczające, bezdotykowy płyn do dezynfekcji, którego pracownik używa każdorazowo przy rozładunku.

3. Przed każdą wysyłką, pracownik firmy logistycznej poddaje się procedurze dezynfekcji.

4.W porozumieniu z firmami logistycznymi, umożliwiamy dostawę bezdotykową. Przesyłkę pozostawimy po prostu pod Twoimi drzwiami. Wystarczy skorzystać z opcji doręczenia bez podpisu (SIGNATURE RELEASE).

5. Zakład, w którym przygotowujemy dania, regularnie poddawany jest kompleksowej dezynfekcji. W tym zakresie współpracujemy z profesjonalną firmą.

6. Dbamy o to, by wszyscy nasi pracownicy w pełni realizowali założenia Dobrych Praktyk Higienicznych i Produkcyjnych oraz przestrzegali wszelkich przepisów z zakresie BHP, i HACCP.

7. Każdego dnia, przed rozpoczęciem zmiany, wszyscy pracownicy poddawani są kontroli temperatury ciała. Następnie dezynfekują ręce i zakładają odzież ochronną: fartuchy jednorazowe, czepki, obuwie, a także maseczki i rękawiczki. W nowoczesnym zakładzie, który został oddany w 2020 roku, wprowadziliśmy dwustrefowe szatnie pracownicze.

8. Wszystkie nasze posiłki są szczelnie zapakowane w jednorazowe opakowania, a produkcja oraz centrum logistyczne zlokalizowane są w odrębnych miejscach. Dzięki temu, kierowcy i dostawcy nie mają styczności produkowaną przez nas żywnością.

9. Personel pracujący w biurach ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Ci pracownicy, których charakter pracy na to pozwala, pracują zdalnie. Natomiast osoby starsze, będące w grupie podwyższonego ryzyka, są szczególnie chronione.

W kwestiach zdrowia nie uznajemy kompromisów.

Stwórz dietę

Zaplanuj dietę już dziś!

Zamów teraz